Psi! Psi!

5902768838152
Ocena 

Kto będzie pierwszy w toalecie?

49,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kolejka do toalety jest coraz dłuższa, a ty po prostu musisz się tam natychmiast dostać! Co tu zrobić? Spryt oraz odrobina szczęścia na pewno pomoże ci przepchnąć się nieco do przodu! A jeśli to nie pomoże? Na pewno znasz milion sposobów, co zrobić, żeby zająć sobie czas w kolejce!

Psi, Psi! to wesoła, rodzinna gra, przeznaczona dla dużych i małych, także tych najmłodszych. Gracze stoją w kolejce do toalety i starają się użyć wszystkich swoich zdolności, żeby jak najszybciej się tam dostać. A wszystko to w akompaniamencie ciągłych śmiechów i niesamowitych emocji!

Psi, Psi! to wyjątkowa gra. Stworzona została w dużej mierze z pomocą dzieci. Jej pomysłodawczynią jest pięcioletnia wówczas Ola, a zdecydowana większość ilustracji wyszła spod ręki przedszkolaków! One ją wymyśliły, rysowały i pomagały tworzyć i one też świetnie się przy niej bawią!

Jest to pełna emocji i dobrego humoru gra, w której waszym celem jest jak najszybsze dojście do mety. W międzyczasie będziecie musieli zmierzyć się z dziesiątkami zadań, które urozmaicą oczekiwanie. Zadania ruchowe, dźwiękowe, zręcznościowe – każdy znajdzie coś dla siebie! A dwa tryby gry pozwalają dostosować czas rozgrywki oraz poziom trudności do wieku graczy.

Psi, Psi! jest również niezwykłym narzędziem terapeutycznym i wychowawczym, które ma za zadanie oswoić dzieci z niektórymi tematami tabu i ułatwić rodzicom rozmowy na ten temat. Dzieciaki dużo łatwiej przyswajają wiedzę w formie zabawy! 

Szczegóły produktu
Cube
5902768838152

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
5
Wiek graczy:
5+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Psi! Psi!

Psi! Psi!

Kto będzie pierwszy w toalecie?

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 5902560381726

Wydawca: 2 Pionki

Bolidy

Recenzje: 0

Wylicytuj najlepszy bolid, postaw na zwycięzcę i wygraj wyścig największych prędkości!

Cena 139,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku