Mijamy się – Pudełko Terapeutyczne

Ocena 

Pudełko terapeutyczne „Mijamy się” to doskonałe połączenie wiedzy z zakresu emocji i komunikacji społeczno- emocjonalnej, ale także niesamowita podróż w głąb siebie.

139,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Pudełko terapeutyczne „Mijamy się”  łączy wiedzę o emocjach i komunikacji społeczno - emocjonalnej. I robi to w taki sposób, że ma się ciągle ochotę na kolejną rozgrywkę. Choć czy rozgrywka to dobre słowo w kontekście tej unikalnej podróży do swojego wnętrza?

Pudełko terapeutyczne zawiera dwa zestawy karciane: Quiz: „Co ty wiesz Panie Jeż” i Karty metaforyczne.

„Co ty wiesz Panie Jeż?” zaskakuje niejednoznacznymi pytaniami i odpowiedziami. W emocjonujący sposób skłania do refleksji, ale dostarcza też mnóstwo świetnej zabawy! Możesz potraktować je jako narzędzie, które da Ci wiedzę o emocjach i  komunikacji, a także wzmocni relacje - zarówno te rodzinne, jak i koleżeńskie.

Drugi zestaw to przepięknie ilustrowane Karty metaforyczne. Duet obraz i pytanie pozwoli Ci zatrzymać się i usłyszeć to, co chce powiedzieć Ci Twoje serce. Dzięki kartom przyjrzysz się ważnym tematom, a może i nawet zmienisz perspektywę na niektóre sprawy. Autorzy piszą, że pytania są jak wrota do nieznanych światów - dopóki nie padnie żadne pytanie, pozostają zamknięte. Zadanie pytania otwiera te bramy i pokazuje grającemu zupełnie nowy obraz, doświadczenie i perspektywę. Bywa, że gracze sami są zaskoczeni własnymi wyborami. To rozgrywki, które pozostają w pamięci na długo!

Jak grać w Mijamy się - pudełko terapeutyczne?

Zestaw dwóch gier ma 110 kart. Przydaje się nie tylko specjalistom do pracy terapeutycznej z pacjentami, ale także do lepszego poznania się członków rodziny czy znajomych. Mechanika gier jest prosta, w zależności od potrzeb i sytuacji gracze wybierają odpowiadającą im wersję. Gracze mają zielone światło, by pracować z kartami według własnego pomysłu.

Pudełko terapeutyczne pomaga w kontakcie indywidualnym, w grupie, a nawet w większym zespole osób budować relacje, przyglądać się sobie i zdobywać wiedzę z zakresu psychologii.

Opinie o grze Mijamy się

Pudełko terapeutyczne cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Gracze doceniają dobrą jakość wykonania kart. Gra spełnia też zamierzony cel: zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wiele się dowiedzieć o sobie nawzajem. Zdaniem graczy ten tytuł poprawia komunikację w rodzinie, daje możliwość zatrzymania się i wysłuchania drugiej osoby. Jest to też nauka słuchania i dialogu. Przez jednego z graczy została nazwana “mądrą terapią” - cóż Ci pozostaje, jak nie sprawdzić, czy ta opinia jest zasadna?

Szczegóły

Wiek graczy: 6+

Czas gry: 30 minut +

Język: polski.

Szczegóły produktu
Mijamysie.com

Opis

Czas gry:
30 minut
Wiek graczy:
6+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Mijamy się – Pudełko Terapeutyczne

Mijamy się – Pudełko Terapeutyczne

Pudełko terapeutyczne „Mijamy się” to doskonałe połączenie wiedzy z zakresu emocji i komunikacji społeczno- emocjonalnej, ale także niesamowita podróż w głąb siebie.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku