Patrol

9788396185211
Ocena 

Czy uda Ci się przeżyć w centrum wietnamskiego konfliktu?

119,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Od 1961 do 1973 roku Stany Zjednoczone były zaangażowane w wojnę inną niż wszystkie, w jakich dotychczas brały udział. Miliony młodych Amerykanów przepłynęło przez Pacyfik, aby toczyć walki na terenie kraju, o którym nigdy wcześniej nie słyszało. Tysiące z nich nigdy nie powróciło do domu.

Patrol jest grą fabularną przeznaczoną dla trzech lub większej liczby graczy i graczek, która opowiada o konflikcie w Wietnamie. Wcielicie się w niej w role amerykańskich żołnierzy lub ich sojuszników z ARW, Australii, Południowej Korei lub Tajlandii. Waszym celem będzie kontynuowanie nierozstrzygalnej i niekończącej się kampanii „znajdź i zniszcz”, która toczy się na terenie całego kraju. W jej trakcie zmierzycie się z zagrożeniami dżungli, przebiegłością i sprytem żołnierzy Wietkongu oraz pomyłkami wynikającymi z rozproszonej struktury dowodzenia. Wasi żołnierze będą potrzebowali wszystkich swoich umiejętności oraz niezwykłej determinacji, aby przeżyć rok w piekle, nie wariując przy tym i nie zatracając swojej duszy.

Mechanika Patrolu została zaprojektowana w taki sposób, aby wspierać opowiadanie historii traktujących o wojnie partyzanckiej, długich misjach i starciach piechoty.

Szybka i śmiertelna rozgrywka, podczas której korzystacie z prawdziwych map.

Niezwykle przystępna mechanika: trzy cechy, wyraziste umiejętności, jasno określone akcje i pule kości sześciościennych.

Dokonywanie trudnych wyborów.

Unikatowa struktura tur, która realistycznie oddaje kilkudniowe misje.

Możliwość wcielenia się w role żołnierzy stojących po drugiej stronie konfliktu.

Oś czasu obejmująca wszystkie okresy wojny w Wietnamie: wczesną wojnę, jej eskalację, ofensywę Tet, wietnamizację i ostatnie dni.

204 strony zasad, sprzętu i informacji historycznych.

Szczegóły produktu
Alis Games
9788396185211

Opis

Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Patrol

Patrol

Czy uda Ci się przeżyć w centrum wietnamskiego konfliktu?

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku