Wszystkie bestsellery

Łąka: Koszulki z zestawem kart

Ocena 

Ochroń swoją Łąkę i odkryj nowe karty!

29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zadbaj o swoją Łąkę i ochroń ją dzięki specjalnym koszulkom na karty! Zestaw zawiera 300 bezbarwnych koszulek dopasowanych do gry Łąka, które stanowią zabezpieczenie przed zabrudzeniami, wilgocią oraz utratą koloru. Dodatkowo w opakowaniu znajdziesz kopertę z 6 kartami stanowiącymi mini-dodatek do gry!

Koszulki z zestawem kart to dodatek w wydaniu międzynarodowym - stąd angielska nazwa gry na pudełku. Rozszerzenie zawarte w środku jest niezależne językowo. 

Czym jest Łąka?

To gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców obserwujących naturę. Wyposażeni w mapę, spacerujemy po malowniczej okolicy, szukając inspiracji i uwieczniając zapierające dech w piersiach widoki. Kierujemy się pasją i ciekawością świata, ale też rywalizacją o tytuł najwprawniejszego obserwatora przyrody! Przypadnie on temu, kto zdobędzie najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków zwierząt i roślin, krajobrazów oraz pamiątek zebranych z wędrówki. Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw.

Zawartość:

  • 300 koszulek Fenix standard
  • koperta z 6 kartami
  • karta z wirtualną instrukcją (kod QR)
Szczegóły produktu
Rebel

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
10+
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

POKEMON TCG: Battle Styles Build & Battle Pack

Łąka: Koszulki z zestawem kart

Ochroń swoją Łąkę i odkryj nowe karty!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 5902560382013

Wydawca: 2 Pionki

Kanagawa: Yokai

Recenzje: 0

Grając w Kanagawa: Yokai namalujesz Latawce, Latarnie i Parasolki na swoich Grafikach, aby zdobyć nowe Dyplomy. Strzeż się złośliwych Yokai, które chcą ukraść twoje punkty Harmonii.

Cena 59,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku