• Obniżka

HERO REALMS: RUINY THANDARU

5907628970676
Ocena 

Dodatek wnoszący tryb przygodowy do gry Hero Realms

89,00 zł
69,00 zł Zniżka 20,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Wczesnym wieczorem w gospodzie Czterech Rzek panuje taki ścisk, że nie da się choćby szpilki wetknąć. Ludzie, elfy i przedstawiciele kilkunastu innych ras piją, jedzą, śmieją się i krzyczą. Siedzicie przy swoim ulubionym stole w ciemnym kącie na tyłach sali, popijając piwo z rogów i zastanawiacie się, co zjecie na kolację, gdy raptem Waszą uwagę przyciąga huk i brzęk dobiegający od strony drzwi. Ktoś przewraca stół, naczynia roztrzaskują się o podłogę rozlewając napitki, a jakiś wściekły krasnolud odpycha zcałych sił nie mniej rozeźlonego orka. Obserwujecie tę scenę z umiarkowanym zainteresowaniem - wszak w Czterech Rzekach bójki są na porządku dziennym. Wtedy jednak dostrzegacie dym...

Tak właśnie rozpoczyna się epicka przygoda Hero Realms: Ruiny Thandaru. Dodatek ten zmienia grę w pełną zaskakujących przygód kooperację.

Wyrusz na wyprawę w gronie potężnych bohaterów. Zmierz się z piętrzącymi się przeciwnościami i zdobądź punkty doświadczenia, które będziesz mógł wydać pomiędzy scenariuszami na nowe umiejętności. Odnajduj cenne skarby, w tym potężne magiczne przedmioty, które dołączysz do talii startowych poszczególnych bohaterów.

Ten dodatek do gry Hero Realms zawiera trzy unikatowe misje dla 1 do 5 graczy. Znajdziecie w nim 150 nowych kart, 8 dużych kart Hersztów, instrukcję i księgę przygody.

Uwaga! Ten dodatek wymaga gry podstawowej Hero Realms oraz Zestawów Bohaterów.

Szczegóły produktu
IUVI
5907628970676

Opis

Czas gry:
15 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
12+
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

HERO REALMS: RUINY THANDARU

HERO REALMS: RUINY THANDARU

Dodatek wnoszący tryb przygodowy do gry Hero Realms

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku