Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Zombicide: Wulfsburg (edycja polska)

Ocena 

Broń w dłoń - nadciąga sfora nieumarłych wilków!

239,00 zł
199,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Zombicide: Wulfsburg to ogromny dodatek rozszerzający świat Zombicide o nowe możliwości! W środku pudełka znajdziecie nowy rodzaj zombie - teraz podczas rozgrywki spotkacie na swojej drodze nieumarłe wilki. Ci przeciwnicy są najszybszymi wrogami jacy staną na drodze ocalałych.

Nowi wrogowie posiadają aż 3 aktywacje! Pozostaje tylko mieć nadzieję, że za następnymi drzwiami nie czai się stado wygłodniałych stworów. To nie przelewki, wilki pojawiają się zawsze w grupach, nigdy same!

W ręce nekromantów oddano również nowy rodzaj abominacji - wilczą abominację! Ten przerażający potwór jest równie silny, jak znana Wam już podstawowa wersja abominacji, ale jest równie szybka, co jej wilczy pobratymcy i również posiada 3 aktywacje!

W ręce ocalałych trafi 15 nowych unikatowych przedmiotów, które pozwolą przeciwstawić się szarej hordzie! Do samej grupy ocalałych dołączają 4 nowe postacie: drow - Morrigan, kuszniczka - Ariane, mag bitewny - Karl oraz tropiciel - Theo. Z czterema dodatkowymi postaciami będziecie mogli zmierzyć się z 10 nowymi misjami osadzonymi w świecie Zombicide: Czarna Plaga.

Stańcie jeszcze raz do walki z hordą zombie, zagrajcie w trybie krwistoczerwonym i przekroczcie granice swoich umiejętności! Zmierzcie się z nieumarłymi wilkami wykorzystując nowy rodzaj kafli terenu - wieże, które pozwolą Wam strzelać do Waszych wrogów z wysokich na kilkanaście metrów stanowisk strzelniczych!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zombicide: Czarna plaga.

Szczegóły produktu
Portal
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Zombicide: Wulfsburg (edycja polska)

Broń w dłoń - nadciąga sfora nieumarłych wilków!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku