• Nowy

Codex: Death Guard

9781839061370
Ocena 

Kodeks do gry Warhammer 40.000 Death Guard

165,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Gwardia Śmierci to najwięksi orędownicy Boga Zarazy, Dziadka Nurgla, jego ulubieni rozsiewcy jego hojnych darów. Spójrz na nich i zobacz znaki: ropa sącząca się z ropiejących ran, które nigdy się nie goją; miazmatyczne opary żrącego, cuchnącego gazu unoszące się gęsto w powietrzu wszędzie tam, gdzie wybrał Nurgle’a; wijące się kleszcze-pijawki z ustami minoga, które przyczepiają się do ich gnijącego ciała; brzęczące miliardy much zarazy, które roją się na polach bitew, na których tropią, i na statkach, na których płyną przez gwiazdy.

Niewiele armii oferuje tak bogate płótno do malowania i modelowania jak Gwardia Śmierci. Każda miniatura jest pełna makabrycznych szczegółów i makabrycznych ozdobników, pokazujących błogosławieństwa, jakie otrzymali od Nurgle'a, a także to, jak będą rozprzestrzeniać infekcje Władcy Rozkładu. Dzięki nim możesz stworzyć naprawdę przyprawiającą o zawrót głowy – nie wspominając o skręcaniu żołądka – siłę, która może przerazić twoich wrogów i być obrzydliwie potężna na polu bitwy. Ta książka to najlepszy przewodnik po Gwardii Śmierci, przedstawiający dogłębną wiedzę i tło oraz zasady potrzebne do wystawienia ich w Warhammer 40,000.

Wewnątrz tej książki znajdziesz:

- Tło ponownego zjednoczenia Mortariona ze Gwardią Śmierci podczas Wielkiej Krucjaty, jego ostatecznego popadnięcia w herezję i procesu nałożonego na Gwardię Śmierci, gdy zabrała ich Niszczycielska Plaga Nurgle'a.

– Informacje o strukturze organizacyjnej Gwardii Śmierci po Herezji Horusa i o tym, jak ich spójność oznaczała, że byli w stanie lepiej prowadzić wojnę w galaktyce.

– Niesamowita fotografia jednostek, pojedynczych figurek i armii w terenie, zarówno samodzielnie, jak i w ramach scen bitewnych.

– Arkusze danych obejmujące każdą jednostkę, którą może wystawić armia Gwardii Śmierci.

- Specyficzne fortele Death Guard, cechy watażki, relikty i moce psychiczne.

- Dogłębne zasady Krucjaty, które pozwalają ci rozwijać swoje siły, gdy szerzą choroby i plagi w galaktyce.

- I więcej!

Szczegóły produktu
Games-Workshop
9781839061370

Opis

Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Codex: Death Guard

Codex: Death Guard

Kodeks do gry Warhammer 40.000 Death Guard

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku