Sklep w BYDGOSZCZY

sklep stacjonarny  :  Centrum gier Pegaz
ulica  :  Pod Blankami 6
miasto  :  Bydgoszcz
tel.  :  608-101-524
email  :  sklep@pegaz-gry.pl
 : 
godziny otwarcia  :  Pon-Sb 10:00-19:00
SV Memory on Facebook

 

BILETY:

 

- Bilety do nabycia TYLKO w Centrum gier Pegaz (Bydgoszcz, ul. Pod Blankami 6)  

 

 

Co to jest Saturday Night Boardgame?

 

Saturday Night Boardgame czyli noc planszówek, jest to cykliczna impreza planszówkowa organizowana przez Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy.

 

Do kogo jest adresowana?

 

        Impreza jest adresowana do wszystkich miłośników gier planszowych, jak i osób, które dopiero chciałyby zapoznać się z tematem. Uczestnicy pierwszych edycji imprezy już znają się wzajemnie, jednakże z każdą kolejną nocą przychodzą "nowe twarze", poszerzając grono graczy. Z racji na późną porę (start od 19:00) kierowana jest raczej do młodzieży i dorosłych, niemniej zapraszamy również najmłodszych z rodzicami!

 

Jak to wygląda?

 

     Spotykamy się na miejscu od godziny rozpoczęcia imprezy. Na uczestników czeka ponad sto gier z zasobów sklepowych oraz tytuły przyniesione przez samych graczy. Uczestnicy organizują się przy konkretnych tytułach zbierając zespół do kompletu i rozpoczynają grę. Gracze dowolnie wymieniają się między grami, co gwarantuje, iż przy dobrej zabawie poznamy praktycznie każdego :) Jako, że jest to impreza rekreacyjna panuje na niej luźna atmosfera - w końcu wszyscy przychodzą wspólnie miło spędzić czas.

 

Gdzie się odbywa kolejna impreza ? 

 

     Pierwsze imprezy planszówkowe były organizowane w sklepie, jednak z racji na duże zainteresowanie nawiązaliśmy współpracę z Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 242.

 

Kiedy kolejna impreza?

 

      Wszystkie imprezy planszówkowe są umieszczane na stronie Centrum gier Pegaz. Oczywiście Saturday Night Boardgame odbywają się w zawsze w soboty!

 

Jak się zapisać na imprezę?

 

      Na imprezę należy przybyć z wcześniej zakupionym biletem (bilety dostępne są w Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy przy ul. Pod Blankami 6). Warto jednak skorzystać z pierwszej opcji, jako, że bilety w przedsprzedaży gwarantują dostępność miejsc.

 

 

 


Strona głównaStrona główna