Wszystkie bestsellery

Karty Piatnik - 100% Plastik

9001890136429
Ocena 

Talia 100% plastikowych kart renomowanej firmy Piatnik 

49,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Klasyczne, bardzo popularne, najwyższej jakości karty do gry austriackiej firmy Piatnik. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Jakość i tradycja w doskonałej cenie!

Czarne pudełko zawiera pojedynczą talię w stu procentach plastikowych kart.

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.

Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry.

Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry.

Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

Szczegóły produktu
Piatnik
9001890136429
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Karty Piatnik - 100% Plastik

Talia 100% plastikowych kart renomowanej firmy Piatnik 

Napisz swoją opinię
13 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku