Wszystkie bestsellery

Ostrza w Mroku

Ocena 

Innowacyjny system RPG w mrocznym klimacie

120,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

„Ostrza w mroku” to gra fabularna o grupie śmiałych łotrów rozwijających działalność przestępczą pośród ulic fantastyczno-industrialnego miasta. Są w niej skoki, pościgi, ucieczki, niebezpieczne układy, krwawe potyczki, podstępy, zdrady, zwycięstwa i śmierci.

Gramy, aby przekonać się, czy początkująca szajka zdoła prosperować, zawieszona pomiędzy rywalizującymi gangami, potężnymi rodami szlacheckimi, mściwymi duchami, Błękitnymi Płaszczami ze Straży Miejskiej i własnymi słabościami.

Rozgrywka toczy się w mroźnym i zamglonym industrialnym mieście Doskvol (zwanym również Zmierzchomurzem lub „Zmierzchem”). Wyobraź sobie świat podobny do naszego podczas drugiej rewolucji przemysłowej lat 70. XIX wieku. Są tu pociągi, statki parowe, prasy drukarskie, różne urządzenia elektryczne, powozy oraz wszędobylski czarny smog wydobywający się z kominów. Doskvol jest niczym połączenie Wenecji, Londynu i Pragi, pełne szeregowej zabudowy i krętych uliczek oraz poprzecinane setkami małych kanałów i mostów.

W mieście występują także elementy fantastyczne. Świat jest pogrążony w wiecznej ciemności i nawiedzany przez duchy – to skutek kataklizmu, który tysiąc lat temu roztrzaskał słońce i zniszczył Bramy Śmierci. Miasta imperium są otoczone trzaskającymi wieżami piorunów, trzymającymi na dystans mściwe duchy i wynaturzone koszmary nawiedzające martwe ziemie. Aby zasilić w energię te ogromne bariery, poławiacze lewiatanów wyruszają z Doskvol na gigantycznych statkach, by pozyskiwać elektroplazmową krew prosto z cielsk potężnych, demonicznych koszmarów zamieszkujących atramentowoczarne wody Oceanu Pustki.

Jesteś uwięziony w nawiedzonym mieście epoki wiktoriańskiej, otoczonym murem piorunów zasilanym demoniczną krwią.

Szczegóły produktu
Stinger Press

Opis

Wiek graczy:
10+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Ostrza w Mroku

Innowacyjny system RPG w mrocznym klimacie

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku