Wydarzenia

Turniej Wehikuł Czasu Pokemon Prerelease Paldea Evolved

Czytaj więcej..

września 23, 2023  Do  września 23, 2023
Turniej Star Wars Shatterpoint w Pegazie

Czytaj więcej..

października 8, 2023  Do  października 8, 2023
Turniej Multi WPN Qualifier Ghent Belgium w Bydgoszczy w Centrum gier Pegaz

Czytaj więcej..

października 21, 2023  Do  października 22, 2023
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
  • Obniżka

Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja - Czerń i magenta

5907699495986
Ocena 

Przebłysk Koloru z Przestworzy

79,00 zł
69,00 zł Zniżka 10,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja - Czerń i magenta

Nadszedł czas zdać sobie sprawę z tego, że groza nie zawsze jest czymś, co można łatwo opisać, wskazać, przedstawić w ramce znanych stereotypów wprost z horrorów. Wszyscy odczuwamy potrzebę dowiedzenia się czegoś więcej, odmalowania niebezpieczeństwa w rozpoznawalnych dla nas obrazach, wyobrażenia go sobie wyraźnie, porównania go z czymś, nadania mu nazwy i celu, uczynienia go nie tylko rozpoznawalnym, ale też w jakiś sposób znajomym. Pomaga nam to przezwyciężyć paraliżujące poczucie bezradności w obliczu nieznanego. Ale co wtedy, gdy czegoś po prostu nie da się opisać w sposób wystarczający, aby nasz umysł miał poczucie kontroli nad sytuacją, aby był zdolny pojąć istotę sprawy?

W Q Workshop niestrudzenie pracujemy nad stworzeniem projektu, który może omamić Twoje oczy i łagodnie pobudzić Twoją wyobraźnię, wzbudzić w niej iskrą pokręconej i niezdrowej ciekawości prowadzącej do zanurzenia się w mitach Lovecrafta przy pomocy oficjalnego Zestawu Kości RPG Zew Cthulhu. Od tamtej pory wiele naszych projektów ujrzało światło dzienne, a to jest jeden z nich.

Na pierwszy rzut oka te kości mogą wydawać się zwodniczo słodkie i urokliwe, ale sam ich kolor jest odbiciem naprawdę groźnego zjawiska - Koloru z Przestworzy. Ktokolwiek zobaczy je w pełnej okazałości, rozpoczyna niestrudzoną podróż do wszechogarniającego szaleństwa, wątpiąc we własne myśli, nie rozumiejąc, co jest rzeczywistością, a co tylko złudzeniem. Drodzy Badacze i Badaczki, możecie bezpiecznie korzystać z tych kości, ale uznaliśmy za konieczne, aby pokazać Wam prawdziwe niebezpieczeństwo kryjące się za tajemnicami Wielkich Przedwiecznych, a nawet najmniejszymi oznakami ich obecności.

Ilekroć ktoś pierwszy raz zauważy te kości, założy, że to tylko uroczy zestaw dla dziewczyn. Udowodnisz im, że się mylą, kiedy będą mogli zobaczyć je z bliska. Poznasz wtedy, że ich podróż dopiero się zaczyna, podczas gdy Twoja przyniosła ci już wiedzę daleko poza ich zrozumieniem. Poprowadź ich przez mity Cthulhu i wspólnie dowiedzcie się, co was czeka...

Immersja — oznaczenia Przedwiecznych na ściankach kości kusząco szepczą o niewyobrażalnych zjawiskach, które tylko czekają, aż je odkryjesz. Czy to dla poszerzenia własnej wiedzy, czy zanurzenia się w szaleństwie...

Kompatybilność — tych kości można używać w każdej edycji Zewu Cthulhu, a także w innych grach, ponieważ ograniczenia istnieją tylko w Twojej wyobraźni..

Czytelność — nie musisz wytrzeszczać oczu, aby zobaczyć, jaki jest wynik testu Poczytalności. I tak zawsze jest poniżej Twoich oczekiwań. Niemniej jednak, zobaczysz go bardzo wyraźnie.

Złowrogość — nawet jeśli po prostu patrzysz na kostki trzymając je na wyciągniętej dłoni, one wydają się wciągać Cię głębiej w nieznane. Czy drobiny Koloru z Przestworzy drgają, czy to tylko Twoja wyobraźnia?

Zadziwienie — zastanawiasz się, czy kolor magenta jest odpowiedni dla Zewu Cthulhu? Nie musisz się tym martwić. Jego niejednoznaczność przybliża grozę o kilka kroków bliżej do progu Twej wyobraźni...

Szczegóły produktu
Q-Workshop
5907699495986
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja - Czerń i magenta

Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja - Czerń i magenta

Przebłysk Koloru z Przestworzy

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku