Wszystkie bestsellery

Moje miasto +promo żetony

Ocena 

Buduj i rozwijaj swoje miasto!

149,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Po długiej podróży w końcu dotarłeś do nowej krainy. Natychmiast zaczynasz budować i rozwijać swoje miasto. Złoto! Odkryto bogate żyły złota! A wraz z gorączką złota zbiega się konkurencja.

Zanim się zorientujesz, nadchodzi czas industrializacji. Powstają pierwsze fabryki, co prowadzi do ogromnego zapotrzebowania na zasoby. Pokłady surowców zakopane w górach stają się intratnym źródłem dochodów. Nareszcie linia kolejowa dociera do Twojego miasta, prowadząc cię do dobrobytu, gdy rozwijasz cenne linie transportu i handlu.

Po długiej podróży w końcu dotarliście do nowego, wspaniałego świata. Od razu zabieracie się do budowy i rozwoju waszych miast! Moje miasto to gra typu legacy. Oznacza to, że w trakcie kolejnych partii gra będzie się zmieniać i ewoluować. Każdy gracz otrzyma własną planszę miasta, którą będzie nieustannie projektował na nowo.

Gra podzielona została na rozdziały składające się z 3 następujących po sobie epizodów. Dla każdego rozdziału została przygotowana specjalna koperta, zawierająca nowe zasady i elementy pozwalające zmienić grę. Podczas 24 wyjątkowych epizodów gracze stworzą swoje miasta i doświadczą ich rozwoju aż po epokę industrializacji.

Zagraj w nową grę legendarnego Reinera Knizi nominowaną do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres 2020!

Szczegóły produktu
Galakta

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
10+
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

POKEMON TCG: TAG Team Generations - Premium Collection

Moje miasto +promo żetony

Buduj i rozwijaj swoje miasto!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku