• Obniżka

Harkonen Zestaw Mistrza Gry (RPG w świecie Diuny)

Ocena 

Wypasiony zestaw do gry RPG w klimatach Diuny! 

599,00 zł
549,00 zł Zniżka 50,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Zestaw zbiorczy zawiera: 

- Podstawową wersję gry,

- Ekran MG,

KOŚCI HARKONNEN,

Podstawka:

Arrakis

Diuna

Pustynna planeta

Diuna: Przygody w Imperium to gra fabularna, która zabierze cię w daleką przyszłość, poza wszystko co jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Imperium – skomplikowana maszyneria oparta na feudalnej polityce, powiązana systemem wzajemnych zależności, nierozwiązanych waśni i niezapomnianych krzywd. Wielkie rody prowadzą ciągnące się latami intrygi by powiększać swoje wpływy, a ostrze wbite w plecy może zmienić los milionów. Stwórz swój ród, znajdź swoje miejsce we wszechświecie, lub odbuduj starożytne dziedzictwo i walcz o tron imperialny.

Zabierz swoich bohaterów w podróż przez świat opisany przez Franka Herberta i jego arcydzieło literatury SF. Zjednocz pod swoim sztandarem niesławnych mentatów, Mistrzów Miecza z Ginaza, szpiegów, przebiegłych doradców, siostry Bene Gesserit lub zamieszkujących niegościnną pustynie Fremenów, wszystko dla chwały rodu.

Kimkolwiek zdecydujesz się zostać pamiętaj, że ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje wszechświat.

 

Diuna: Przygody w Imperium – podręcznik główny zawiera kompletne zasady do gry fabularnej:

·         Wszystko co potrzebujesz do stworzenia własnych opowieści o agentach rodów na pustynnej Arrakis.

·         Nowy, poprawiony system 2D20, zaadoptowany na potrzeby uniwersum Diuny, zawiera zasady tworzenia nowych rodów i tryb stratega pozwalający na zarządzanie siatką agentów.

·         Bogaty opis Imperium i zamieszkujących je społeczeństw i frakcji. W co wierzą mieszkańcy znanego wszechświata, ich technologia, historia i kultura.

·         Przewodnik dla poczatkujących i doświadczonych mistrzów gry, jak prowadzić sesję w klimacie Diuny, jak tworzyć kampanie skupione na intrygach i przygodach dla grup elitarnych agentów rodowych.

·         Przygoda Żniwiarze Diuny szybko wprowadzi was w realia Arrakis.

 

Podręcznik główny Diuna: Przygody w Imperium to ponad 330 bogato ilustrowanych stron w formacie A4, w twardej oprawie. Zawiera kompletny zestaw zasad do gry w realiach napisanych przez Franka Herberta Kronikach Diuny.

Ekran MG:

„-Ludzie opowiadają o tobie dziwne historie, Paulu – rzekła. – Mówią, że masz wszystkie legendarne moce, że nic się przed tobą nie ukryje, że widzisz to, czego inni nie widzą.”

-Diuna, Frank Herbert (tłumacz. M.Marszal)

Imperium jest miejscem pełnym tajemnic, i tylko Szej-Hulud prawdziwie rozumie ruchome piaski pustyni. Chroń swoje sekrety za oficjalnym Ekranem mistrza gry Diuny: Przygód w Imperium.

Oprócz czteropanelowego ekranu zestaw zawiera 32-stronicową broszurę wspierającą mistrza gry w kreowaniu niesamowitych historii na wydmach Arrakis.

Zestaw narzędzi mistrza gry zawiera:

·         Czteropanelowy ekran mistrza gry z oszałamiającą mapąArrakis.

·         Podręczny zestaw tabel i kluczowych zasad w zasięgu ręki, bez potrzeby wertowania podręcznika.

·         32-stronicowa broszura z narzędziami i poradami do tworzenia unikatowych kampanii w świecie Diuny.

·         Mnóstwo pomysłów na wątki poboczne, intrygi i scenerie, które wzbogacą każdą historię na Arrakis.

 

KOŚCI HARKONNEN

Wybierz swoją stronę w najsłynniejszej wendecie kanly w Imperium! Sprzymierz się z zabójczym Rodem Harkonnenów za pomocą tego pięknego zestawu niestandardowych kości. Stań z baronem Harkonnenem, Bestią Rabbanem, Feydem i wypaczonym mentatem Piterem DeVries w industrialnej mekce GiediPrime. Tylko z twoją pomocą będą w stanie zmiażdżyć Atrydów i przejąć pełną kontrolę nad przyprawą.

Zestaw zawiera pięć dwudziestościennych kości w krwistoczerwonym kolorze i ze srebrną numeracją. Każda z kości zawiera pieczęć Harkonnenów na jednej ze ścianek.

 

Szczegóły produktu
Alis Games
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Harkonen Zestaw Mistrza Gry (RPG w świecie Diuny)

Harkonen Zestaw Mistrza Gry (RPG w świecie Diuny)

Wypasiony zestaw do gry RPG w klimatach Diuny! 

Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku