Wszystkie bestsellery

Catan - Kupcy i Barbarzyńcy (nowa edycja)

5902259201267
Ocena 

Dodatek do gry "Catan"

119,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!

Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz wszystkich wersji gry Osadnicy z Catanu - zarówno tych z plastikowymi, jak i drewnianymi elementami.

Szczegóły produktu
Galakta
5902259201267
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

POKEMON TCG: Battle Styles Build & Battle Pack

Catan - Kupcy i Barbarzyńcy (nowa edycja)

Dodatek do gry "Catan"

Napisz swoją opinię
Zobacz także
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku