• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Awlrach The Drowner

5011921145676
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar

150,00 zł
128,00 zł Zniżka 22,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

W swoim śmiertelnym życiu Awlrach obiecał pomoc i bezpieczny transport zdesperowanym podróżnikom, by posłać swoje ofiary na makabryczną śmierć w słonych głębinach. Kiedy duch Awlracha dotarł do Nagasha, nagrodą za jego zdradę była wieczność służby. Teraz ten złowrogi wioślarz zbiera krnąbrne dusze, aby wzmocnić gospodarzy Nighthaunt, i przewozi je przez eteryczny plan tam, gdzie spowodują największy terror.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw umożliwia zbudowanie jednego Awlracha Utopca, wyjątkowego bohatera i totemu dla armii Nighthaunt. Ta upiorna figurka, napędzająca swój wstrętny, rozkładający się skiff wiosłem z drewna śmierci, zapewnia ogromny wzrost mobilności jego armii, dostarczając jednostki na pole bitwy. Jest także godnym malarskim wyzwaniem, pełnym makabrycznych, morskich detali i różnorodnych tekstur do eksperymentowania, od zardzewiałego żelaza i gnijącego drewna po mściwe, eteryczne duchy.

Ten zestaw składa się z 29 plastikowych elementów i jest dostarczany z okrągłą podstawą Cytadela 80 mm. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu – zalecamy użycie farb Citadel. Jako zestaw do wciskania, ta miniatura może być montowana bez kleju do plastiku Citadel. Ten zestaw składa się z 29 plastikowych elementów i jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 80 mm. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu – zalecamy użycie farb Citadel. Jako zestaw na wcisk, ta miniatura może być montowana bez kleju do plastiku Citadel.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921145676

Opis

Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Awlrach The Drowner

Warhammer Age of Sigmar: Awlrach The Drowner

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku