Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Warhammer 40.000: Harlequin Skyweavers

5011921057184
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer 40k.

150,00 zł
130,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Ciężko uzbrojone i niewiarygodnie szybkie oddziały Skyweaverów przechytrzają wrogów, po czym rozcinają ich na kawałki za pomocą skoncentrowanej siły ognia. Ich rozrywające strumienie ognia shurikenów i trzaskające pociski energii elektromagnetycznej z równą łatwością mordują piechotę i redukują wrogie czołgi.

To pudełko zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać 2 Harlequin Skyweavers, każdy z pilotem i jeźdźcem na tylnym siedzeniu. Każdy Skyweaver jest uzbrojony w działo shuriken i wyrzutnię, które można zastąpić działem haywire. Każdy z jeźdźców na tylnych siodłach może być uzbrojony w gwiaździste bolas lub zefirglaive, a do dyspozycji jest pięć głów z miejscem na dodanie jednej z 7 indywidualnie zaprojektowanych masek zarówno dla pilotów, jak i jeźdźców na tylnych siodłach, a także jedną całkowicie zamaskowaną głowę.

Aby uzupełnić Skyweaver, masz do wyboru 4 różne projekty masek, które można wymodelować płasko na masce lub unieść, aby odsłonić znajdujący się pod spodem sprzęt celowniczy.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw zawiera 84 elementy, z których można wykonać 2 arlekiny Skyweavers. W zestawie znajdują się również 2 duże bazy latające i arkusz transferowy Arlekin.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921057184
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer 40.000: Harlequin Skyweavers

Zestaw dodatkowy do Warhammer 40k.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku