Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Keeper of Secrets

5011921116270
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar i Warhammer 40k.

450,00 zł
385,00 zł Zniżka 65,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Strażnik Tajemnic to Wielki Demon Slaanesha, wytrawny wojownik i mistrz zaklęć zastępów Księcia Ciemności. Ich cztery potężne kończyny poruszają się leniwie, gdy przemykają do przodu – tylko po to, by eksplodować, gdy ich ofiara jest w zasięgu.

Strażnik Tajemnic to najpotężniejszy i najniebezpieczniejszy ze sług Slaanesha – pełen gracji, szybki i całkowicie zabójczy. Na polu bitwy ci potężni bojownicy mogą przedzierać się przez formacje piechoty i ciężkie zbroje, wykonując serię ataków. Każdy z nich jest również czarownikiem zdolnym do uwalniania nikczemnej magii, która może zwabić wrogów lub całkowicie ich zniszczyć, oraz znakomitym dowódcą, który wzmocni pobliskie jednostki Slaanesh. Będziesz mógł go nawet używać zarówno w Warhammer Age of Sigmar, jak i Warhammer 40,000.

Ten zestaw zawiera jednego Strażnika Tajemnic i oferuje wiele opcji dostosowywania, w tym wybór głowy, broni i pazurów do przebijania, co pozwala na wystawienie wielu wersji tego potwora, jednocześnie zapewniając, że będą wyglądać odrębnie. Co więcej, tego zestawu można alternatywnie użyć do zbudowania bohatera demona, Shalaxi Helbane.

Ten zestaw jest dostarczany w 51 plastikowych elementach i jest dostarczany z 1x okrągłą podstawą 100mm.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921116270
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer Age of Sigmar: Keeper of Secrets

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar i Warhammer 40k.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku