Wszystkie bestsellery
  • Obniżka
  • Nowy

Leviathan Siege Dreadnought with Claw & Drill Weapons

5011921189809
Ocena 

Dodatek do Warhammera w czasach Horus Heresy

240,00 zł
200,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Ciężko uzbrojony i imponująco opancerzony, Lewiatan Siege Dreadnought jest alternatywnym rozwinięciem bardzo udanego projektu Contemptor. Te rzadkie i potężne silniki są cenione przez dowódców Astartes, uznawanych za niezwykle potężne jednostki oblężnicze i łowców-zabójców, które mogą zmiażdżyć każdego przeciwnika niepowstrzymaną szarżą niszczącą. Jednak taka przytłaczająca siła ma swoją cenę – systemy Lewiatana obciążają jego użytkownika uciążliwe i ostatecznie śmiertelne obciążenie, spoczywający w grobie spoczywa jasno, ale tylko na krótko w swoim drugim życiu.

 

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować drednota oblężniczego Lewiatana, przerażającego opancerzonego wędrowca wyposażonego w śmiercionośną broń do walki wręcz. Każda z mechanicznych pięści Lewiatana jest uzbrojona we wbudowany meltagun i może być montowana jako miażdżący szpon oblężniczy lub miażdżący wiertło oblężnicze, z indywidualnie ustawianymi cyframi. W tułowiu drednota znajduje się para dodatkowych broni – do wyboru ciężkie miotacze ognia lub podwójne kalibry volkite – i może być również uzbrojony w opcjonalny wyrzutnik fosforowy zamontowany na kadłubie. Ten imponująco konfigurowalny zestaw zawiera do wyboru trzy różne napierśniki, dwie różne osłony i trzy różne płyty zbroi pachwinowej. Przeguby i głowę Dreadnoughta można ustawić osobno dla różnych pozycji, z alternatywnymi kablami do różnych pozycji ramion i stóp, aby uzyskać wrażenie, jak tupiesz do przodu lub stawiasz stopy, aby otrzymać ładunek.

 

Ten zestaw składa się z 153 plastikowych elementów i jest dostarczany z okrągłą podstawą 80 mm Cytadeli, a także arkuszem przenoszenia pojazdów Legiones Astartes zawierającym 44 opcjonalne oznaczenia i ikony dla Legionów Sons of Horus i Imperial Fists. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu – zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

 

Ten zestaw jest kompatybilny z ramą broni dystansowej Lewiatana drednota, dzięki czemu możesz wyposażyć swojego drednota w potężną ciężką amunicję.

 

Aby w pełni wykorzystać ten model w grach Warhammer: Herezja Horusa. Zasady korzystania z drednota Lewiatana oblężniczego w grach Warhammera 40,000 można znaleźć w Warhammer 40,000: Kompendium Pancerza Imperialnego

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921189809

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Leviathan Siege Dreadnought with Claw & Drill Weapons

Dodatek do Warhammera w czasach Horus Heresy

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku