Wszystkie bestsellery
  • Nowy

Warhammer Commeomrative Series: Da Red Gobbo And Bounca

Ocena 

Świąteczna limitowana figurka do gry Warhammer 40.000

115,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

To był miesiąc przed Bożym Narodzeniem, kiedy przez cały da Waaagh!, żadne stworzenie się nie poruszało, nawet squig… aż pojawił się Da Red Gobbo ze swoją wielką torbą prezentów, wskoczył na grzbiet Bounca i wzbił się w przestworza . Para wyrusza z misją - zapewnić wszystkim radość i dobry humor - czy tego chcą, czy nie. Gdyby postanowili odmówić jego świątecznych prezentów, Da Red Gobbo wciąż pakuje ze sobą moc Da Revolushun w postaci jego kustom grot blasta.

Ten zestaw zawiera specjalną miniaturę z serii pamiątkowej, przedstawiającą Da Red Gobbo dosiadającego swojego squiga Bounca i uzbrojonego w kustom grot blasta, stikkbomz i szczęki Bouncy. Jest pokryty świątecznymi szczegółami, w tym drugim medalem potwierdzającym jego doświadczenie w sezonie świątecznym. Bounca jest ozdobiona prymitywnymi kopiami poroża renifera i, jeśli chcesz, może być również ozdobiona dużym czerwonym, świątecznym nosem. Ta figurka zawiera zasady do wykorzystania w grze Warhammer Legends, gdzie Da Red Gobbo może być używany z armiami Orków.

Zestaw składa się z 15 plastikowych elementów, za pomocą których można złożyć po jednym Da Red Gobbo i Bounca i jest dostarczany z jedną podstawą sceniczną Citadel 40mm. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu - zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer Commeomrative Series: Da Red Gobbo And Bounca

Świąteczna limitowana figurka do gry Warhammer 40.000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku