Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Warhammer 40.000: Sisters of Silence

5011921080779
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer 40k.

150,00 zł
128,00 zł Zniżka 22,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Oddziały Strażniczek Cichego Bractwa to kobiety o najwyższych umiejętnościach. Władają dwuręcznymi ostrzami swojego zakonu z doskonałymi umiejętnościami i zręcznością, ponieważ zostały wyszkolone w starożytnej formie miecza przekazywanej z pokolenia na pokolenie, odkąd pierwsze Siostry klęczały na cesarskim tronie. Wielkie ostrza kata, które dzierżą Strażniczki, to broń rodzinna, utrzymywana przez ich właścicieli w stanie ostrym jak brzytwa, odziana w najlepsze destrukcyjne pola mocy, jakie mogą wymyślić technicy-kapłani z Marsa, z łatwością przecinające najcięższe zbroje.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw zawiera części niezbędne do złożenia 5-modelowego Oddziału Strażniczek, specjalistek od walki wręcz, które noszą wielkie ostrza kata. Jeden model może być złożony jako Siostra Przełożona, z własnym specjalnie ułożonym ostrzem, przepaską na biodra, ochraniaczem na ramię, uszczelką i wyborem 2 głów.

Zestaw można opcjonalnie złożyć jako oskarżycieli, którzy działają bardziej elastycznie i noszą bełty do walki na dłuższym dystansie oraz łowcy czarownic, którzy noszą płomienie do niszczycielskich ataków na wiele celów. Zawiera 6 mieczy kata, 5 boltgunów z wzorem Umbra i 5 miotaczy płomieni.

Ten zestaw składa się z 67 elementów i jest dostarczany z 5 okrągłymi podstawami Cytadela 32 mm i arkuszem transferowym Burning of Prospero.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921080779
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer 40.000: Sisters of Silence

Zestaw dodatkowy do Warhammer 40k.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku