• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar Start Collecting! Fyreslayers

5011921088171
Ocena 

Zestaw startowy do Warhammer Age of Sigmar

300,00 zł
255,00 zł Zniżka 45,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Bez wahania wkraczając do bitwy, wykrzykując okrzyki wojenne do straszliwego wroga, wymachując ogromnymi toporami bojowymi, Zabójcy Ognia są potomkami rozbitego boga wojownika Grimnira. Noszą runy lśniącego ur-złota wbite w ich ciała – ur-złoto, które, jak wierzą, zawiera samą esencję samego Grimnira, dając niesamowitą siłę, z której są znani. Ich wściekłość w walce i niezłomne przysięgi są legendą, a ich topory budzą postrach — wojownicy berserków urodzeni do wojny, Zabójcy Ognia płoną w furii Grimnira!

Jest to niedrogi zestaw pudełkowy, który zapewnia natychmiastową kolekcję fantastycznych figurek Fyreslayer, które możesz złożyć i od razu wykorzystać w grach Warhammer Age of Sigmar! Otrzymasz:

- Ojciec runiczny aury na Magmadroth, który można opcjonalnie złożyć jako runiczny son auryczny lub mistrz runów aurycznych na Magmadroth;

- Auric Runesmiter uzbrojony w topór do rzucania ogniostalą i runiczne żelazo;

- Auric Runeson z toporem do rzucania ogniostalą i oszczepami pogromcy jaszczurów;

- oraz zestaw 10 berserków Vulkite, w tym toporki ogniste, wytrychy bojowe i tarcze do procy z ostrzami, z których jeden można złożyć jako Karl, z ozdobnym toporem ręcznym z ognistej stali lub wytrychem bojowym.

W pudełku znajduje się ekskluzywny arkusz zasad batalionu Warscroll — Synowie fortuny Hajkarla — pozwalający od razu zbierać, składać i bawić się nowymi figurkami!

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921088171
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar Start Collecting! Fyreslayers

Warhammer Age of Sigmar Start Collecting! Fyreslayers

Zestaw startowy do Warhammer Age of Sigmar

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku