Magic The Gathering: Strixhaven - Commander Deck Quantum Quandrix

630509959020
Ocena 

Dodatek do najpopularniejszej kolekcjonerskiej gry karcianej debiutujący 26 kwietnia 2021 r.

159,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis
 • Pełna talia do Commandera czyli gry karcianej multiplayer o mechanice MTG. Zawiera pełną grywalną talie złożoną za 100 kart!
 • Inauguracja roku w Uniwersytecie Strixhaven!

  Witajcie, studenci!

  Już za kilka tygodni zaczynają się zajęcia w prestiżowej szkole magów Strixhaven i cieszymy się, że zdecydowaliście się dołączyć do naszego kolegium! Reprezentujecie najlepszych z najlepszych, jakie nasze multiwersum ma do zaoferowania, a my posiadamy całą wiedzę, jaką posiąść może początkujący adept praktykujący swoje magiczne rzemiosło.

  Dołączycie do jednego z naszych kolegiów, a wybór będzie oparty, zarówno o wasze wrodzone umiejętności, ale także obszary wiedzy, które pragniecie zgłębiać. Ważne jest, aby wybrać szkołę, która najbardziej Wam odpowiada, a dziś jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam w tym wyborze!

  Zapoznajmy się więc z naszymi prestiżowymi kolegiami i wybierzmy jedno z nich. Nie martwcie się detalami, więcej dowiecie się już w marcu, kiedy traficie na kampus. Na razie rozejrzyjcie się i zobaczcie, co poruszy Waszą ciekawość i rozbudzi Wasze naturalne talenty! Jeśli znajdziemy czas, możemy nawet zajrzeć do naszej ogromnej biblioteki zaklęć z najdalszych zakątków multiwersum!

  LOREHOLD

  „Zajrzymy pod każdy kamień”

  Kolegium zrzesza miłośników historii. Jej adepci kochają zgłębiać przeszłość i nie odpuszczą żadnej możliwości, aby udać się w nie odkryte jeszcze miejsca. Badają przeszłość dzięki artefaktom i rozmawiając z przyzwanymi zmarłymi. 

  PRISMARI

  „Wyraź siebie żywiołami”

  Dla tych adeptów cały świat jest sceną. Magowie tego kolegium dzięki magii wyrażają siebie. Jak każda sztuka mogą być surowa lub pełna kolorów. Tworzona czasem z czystych emocji, czasem siły genialnego umysłu.

  QUANDRIX

  „Matematyka jest magią”

  Adepci tego kolegium są pomysłowymi magami matematycznymi. Badają wzorce, fraktale i symetrie. Dzięki tej wiedzy mogą kontrolować podstawowe siły natury. Kostka Rubika to dla nich rozgrzewka. W swojej magii szukają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania wszechświata.

  SILVERQUILL

  „Ostry styl. Ostrzejszy umysł.”

  W tym kolegium magowie władają magią słów, od inspirującej poezji bojowej po gryzące tajemne obelgi. Ci stylowi, onieśmielający i niestrudzeni adepci to urodzeni przywódcy z ostrym jak brzytwa dowcipem i naturalną charyzmą, którą mogą wykorzystać do dobrych i niecnych celów.

  WITHERBLOOM

  „Czas ubrudzić sobie ręce.”

  Adepci tego kolegium są gotyckimi bio-majorami. Czerpią moc z istoty żywych, niezależnie od tego, czy oznacza to jej ulepszanie, czy też eksploatację. Magowie tego kolegium najlepiej czują się w zaciszu ustronnych miejsc, jeżdżąc na zombie krokodylach, zbierając zioła na mikstury. Często spędzają czas na bagnach, opowiadając ponure żarty.

Szczegóły produktu
630509959020

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
6
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Magic The Gathering: Strixhaven - Commander Deck Quantum Quandrix

Magic The Gathering: Strixhaven - Commander Deck Quantum Quandrix

Dodatek do najpopularniejszej kolekcjonerskiej gry karcianej debiutujący 26 kwietnia 2021 r.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku