Wszystkie bestsellery

Pandemic: Upadek Rzymu

Ocena 

Chroń Rzym przed najeźdźcami!

159,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Pandemic: Upadek Rzymu to gra kooperacyjna oparta na znanej mechanice. Uczestnicy jednoczą się, by wspólnie pokonać ważne zagrożenie – plemiona germańskie, które najeżdżają Cesarstwo Rzymskie. Wspólnie musicie doprowadzić do ich wyeliminowania lub zawarcia sojuszu, zanim intruzi rozprzestrzenią się po kraju lub opanują Rzym.

Na czym to polega?

Każdy z graczy otrzymuje kartę postaci z unikalną zdolnością, dającą określony bonus podczas rozgrywki.

Na stół wykładana jest mapa Cesarstwa Rzymskiego. Podczas gry w różnych jej obszarach będą się pojawiali barbarzyńcy – naszym zadaniem jest ich eliminowanie.

Podczas swojej tury gracze mogą przemieszczać się po planszy, umacniać pozycje miast, rekrutować legionistów tam, gdzie występuje większe zagrożenie, a także zawierać sojusze z wrogimi plemionami.

Naszym celem jest wyeliminowanie wszystkich pięciu plemion atakujących Rzym. Aby to osiągnąć musimy zawrzeć z danym najeźdźcą przymierze lub całkowicie usunąć jego przedstawicieli z planszy.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Choć oparty na mechanizmie znanym z Pandemii, Upadek Rzymu dostarcza zupełnie innych wrażeń. Wprowadzone modyfikacje zasad, spójny styl graficzny oraz dodatkowe elementy sprawiają, że gra ma niepowtarzalny klimat.

Pandemic: Upadek Rzymu to gra w pełni kooperacyjna. Oznacza to, że gracze mają wspólny cel i współpracują, aby go osiągnąć, walcząc przeciwko mechanizmowi gry. Wygrać mogą wyłącznie wszyscy razem.

Oprócz wariantu podstawowego, w instrukcji znajdziemy modyfikacje umożliwiające podniesienie poziomu trudności. Dzięki temu gra pozostaje wyzwaniem nawet po wielu rozegranych partiach.

Szczegóły produktu
Rebel

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
5
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG: Hidden Fates - Elite Trainer Box

Pandemic: Upadek Rzymu

Chroń Rzym przed najeźdźcami!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku