Wszystkie bestsellery
  • Obniżka
  • Nowy

Paladyni zachodniego królestwa: Wiek królów PRZEDSPRZEDAŻ

Ocena 

7 rozszerzeń do plansz podstawowych!

109,00 zł
87,00 zł Zniżka 22,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: I połowa 2022 r. Uwaga! Data może ulec zmianie!

Wojny z najeźdźcami stały się w Twoim kraju bardziej regularne niż posiłki poddanych i chyba wreszcie zwróciły uwagę zagranicy. Wysoko urodzeni baronowie i książęta wysyłają swoich dyplomatów, by zaoferować Ci chrześcijańską pomoc - pomoc, rzecz jasna, na kredyt. Czy okażesz się wystarczająco silny i zdeterminowany, aby ją przyjąć i wykorzystać? Może się okazać, że nie tylko zdołasz się obronić, ale i wzrosnąć w siłę i, kto wie, może kiedyś będziesz mógł myśleć o koronie?

Paladyni zachodniego królestwa: Wiek królów to dodatek przenoszący nas w czasy X wieku i burzliwych losów państwa Franków. Reprezentując jeden ze szlacheckich rodów i operując na mechanice zarządzania robotnikami, staramy się poprowadzić naszą frakcję do dominacji nad pozostałymi. Paladyni zachodniego królestwa: Wiek królów jest dużym dodatkiem, zawierającym nie tylko więcej kart mieszczan, najeźdźców czy paladynów, ale przede wszystkim aż 7 rozszerzeń do podstawowej planszy (4 do plansz graczy, 2 do planszy głównej i 1 do rozgrywki jednoosobowej), a także wcześniej nieznane karty. Dzięki temu będziemy mogli wykonywać nowe akcje, takie jak zaciąg, negocjacje czy werbunek. Przy ich wykonaniu kluczowym stanie się nowy atrybut - dyplomacja.

Paladyni zachodniego królestwa: Wiek królów wnosi do gry kilka zmian w przygotowaniu. Od teraz, dzięki nowym kartom paladynów, przy każdym wyborze paladyna będziecie podnosić nie 3, a 4 karty, z których jedną odrzucicie na stałe do pudełka. Z kolei karty dekretów, które nie znalazły się na planszy głównej, podzielicie między sobą. W ten sposób każdy z Was będzie miał do spełnienia jeden sekretny dekret, każdy też otrzyma jedno rozszerzenie do swojej planszy, dzięki czemu na końcu gry będzie mógł indywidualnie punktować.

Przed Wami otwierają się szerokie możliwości dzięki czterem nowym akcjom. Na planszy głównej znajdą się odkryte karty zaciągu, na których będziecie mogli umieszczać robotników, podobnie jak w przypadku kart królewskich łask. Tych robotników nie odzyskacie jednak na końcu rundy, ale dopiero po wykonaniu akcji zaciągu i zabraniu do siebie konkretnej karty. Z kolei akcja dyplomacji umożliwi Wam wykonanie w imieniu szlacheckich rodów jednej z dwóch innych akcji: powierzenia lub werbunku.

Wybierając powierzenie lub werbunek, otrzymacie karty dyplomacji, by w zależności od wyboru, użyć ich na dwa sposoby. Decydując się na powierzenie, karty negocjacji umożliwią Wam wykonanie innych akcji, ale bez ponoszenia ich standardowych kosztów. Z kolei wybierając werbunek, karty negocjacji będziecie kompletować w zestawy, by za każdy z nich otrzymać do 9 PZ na końcu gry.

Szczegóły produktu
Portal

Opis

Czas gry:
90+ minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
12+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

POKEMON TCG: Battle Styles Build & Battle Pack

Paladyni zachodniego królestwa: Wiek królów PRZEDSPRZEDAŻ

7 rozszerzeń do plansz podstawowych!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku