Wszystkie bestsellery

Elekt

Ocena 

Cesarz jest wyczerpany...

129,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Elekt to taktyczna gra karciana dla 2-4 osób utrzymana w stylistyce dark fantasy. Gracze wcielają się w pretendentów do tronu mrocznego Dominatu Ebionitów. Aby zostać nowym władcą, będziecie przejmować władzę i spiskować. Będziecie przywoływać upiory i sługi ciemności, aby zasilać ich moce żarem. Najprzebieglejszy z Was zasiądzie na szczycie Wieży Dzwonów.

Gra Elekt osadzona jest w post-apokaliptycznym świecie techno-fantasy, stworzonym przez Michała Markowskiego i opisanym w podręczniku RPG Klanarchia.

Mechanika gry daje graczom mnóstwo możliwości prowadzenia strategii, blefowania i dopiekania innym. Jak to wygląda? W grze znajdują się trzy Strefy walk, do których gracze przydzielają swoje Jednostki z ręki. Jednostki te posiadają symbole Okultyzmu, Podstępu, Przemocy i Władzy (w różnych ilościach i kombinacjach).

Przewaga w posiadaniu konkretnego symbolu pozwala aktywować związany z nim efekt np. zabicie Jednostki przeciwnika. Na końcu, ilość posiadanych symboli Władzy decyduje o tym, kto zgarnia kartę leżącą w Strefie i zapisane na niej Tytuły.

Ten kto pierwszy zdobędzie wymaganą liczbę Tytułów, zostanie wybrany nowym Cesarzem i zwycięzcą gry.

Szczegóły produktu
What the Frog

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
16+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG: Hidden Fates - Elite Trainer Box

Elekt

Cesarz jest wyczerpany...

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku