Wszystkie bestsellery

Vudu (edycja polska)

5901549119435
Ocena 

Wyjątkowa gra imprezowa, w której rzucamy na siebie klątwy!

75,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Adepcie! Witaj w krainie przepełnionej czarną magią...

Vudu jest grą, w której wcielimy się w czarowników, którzy chcą za pomocą klątw doprowadzić do zguby swoich przeciwników. Musisz przygotować się na wszelkie trudności - mówienie cienkim głosem, stanie na jednej nodze, rzucanie kośćmi ze skrzyżowanymi rękami na klatce piersiowej. 

Przebieg gry

W swojej turze możemy dobrać karty klątw (co jest ważne, bo nie bierzemy ich automatycznie na koniec swojej aktywacji!), artefaktów (przedmiotów-bajerów, które mogą nas np.uchronić przed byciem przeklętym) lub przekląć innego gracza.
By rzucić klątwę potrzebujemy składników - one są wydrukowane na ściankach kostek. Wybieramy odpowiednią kartę, rzucamy kośćmi i...BINGO! Przeciwnik ma trudniej, a my oprócz satysfakcji otrzymujemy też punkty zwycięstwa.
Byłoby jednak za łatwo...każdą klątwę, którą otrzymamy, możemy złamać. Należy być jednak uważnym i przekalkulować, czy się nam to opłaca, bowiem żeby wygrać wystarczy zgromadzić 12 punktów. Za każde złamanie zasad klątwy, osoba, która na nas ją rzuciła, otrzymuje dodatkowe punkty!

Dlaczego warto zagrać w Vudu?

Dzięki swoim prostym zasadom i intrygującej tematyce Vudu jest idealne zarówno jako gra rodzinna, jak i imprezowa.  Czy może być coś lepszego, niż drobna złośliwość w obrębie gry wobec rodzica lub znajomego? 
Różnorodność przepełnionych humorem kart sprawia, że Vudu jest niesamowicie regrywalne. Niemożliwym jest otrzymanie za każdym razem takiego samego zestawu klątw. Dużo frajdy sprawia również odkrywanie, jak efekty poszczególnych kart współdziałają ze sobą.
Gracze cenią ten tytuł za szybkość rozgrywki, a także napakowanie negatywną interakcją, która niszczy związki i przyjaźnie. ;)
Cały klimat potęgują przepięknie wykonane grafiki na kartach klątw i artefaktów, idealnie obrazujące to, co nas spotyka podczas gry.

W pudełku Vudu (edycja polska) znajdziemy:

  • 36 Kart Klątw
  • 10 Kart Wiecznych Klątw
  • 13 Kart Artefaktów
  • 5 Kości Składników
  • 6 Pionków Punktacji
  • Laleczka Vudu
  • Instrukcja

Czas gry

30 minut

Liczba graczy

Od 3 do 6 graczy

Wiek graczy

8+

Szczegóły produktu
Black Monk
5901549119435

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
3
Do ilu graczy:
6
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Vudu (edycja polska)

Wyjątkowa gra imprezowa, w której rzucamy na siebie klątwy!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku