Wszystkie bestsellery

Knit Wit (edycja polska)

Ocena 

Zasznurowana gra słowna!

129,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Rozrzucone szpulki, nici i klamerki zapewne większość z was kojarzą się z domowymi robótkami. A jednak znaleźliśmy dla nich jeszcze jedno zastosowanie. W wyjątkowej grze jaką jest Knit Wit użyjecie ich do „wyszywania” kategorii wyrazów, które następnie postaracie się jak najszybciej znaleźć! Kreatywność, pomysłowość i szybkość - tylko te cechy zapewnią Wam zwycięstwo!

Knit Wit to wyjątkowa gra słowna autorstwa Matta Leacock'a (Pandemia, Zakazana Wyspa), w której przy pomocy szpulek i klamerek stworzycie niezliczoną liczbę kombinacji najróżniejszych

kategorii, do których następnie będziecie starali się dopasować odpowiednie słowa. Im więcej kryteriów tym więcej punktów warte będzie każde słowo... o ile nie powtórzy się u żadnego innego gracza! Doskonałym elementem Knit Wit jest także konieczność uargumentowania swoich wyborów - potraficie to zrobić i przekonać innych do swoich racji?

Knit Wit to oprócz nietuzinkowej mechaniki gry, także ogromna regrywalność - to 114 kategorii, które łączone ze sobą, dadzą Wam niemal niezliczoną liczbę unikalnych „złożeń”, a to przełoży się na dziesiątki niepowtarzalnych partii! Partii wypełnionych w tej samej mierze śmiechem, jak i burzą mózgów.

Dodajcie do tego piękne, niespotykane wydanie (szpulki, klamerki, guziki!) i otrzymacie obraz świetnej gry dla młodszych i starszych, która dostarczy niezliczonych godzin doskonałej rozrywki! 

Czemu musisz ją mieć?

Nietuzinkowa, oryginalna mechanika

114 kategorii haseł i niemal niezliczona liczba ich unikatowych „złożeń”

Rozwija kreatywność i ćwiczy umiejętność bronienia swojego zdania

Szybka, dynamiczna rozgrywka, po której chce się grać raz jeszcze

Wyjątkowe wydanie, pełne niespotykanych dotąd w grach elementów

Zapewnia mnóstwo zabawy i śmiechu przy stole

Imprezowa gra słowna inna niż wszystkie!

Szczegóły produktu
Cube

Opis

Czas gry:
15 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
8
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Knit Wit (edycja polska)

Zasznurowana gra słowna!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku