Wszystkie bestsellery

Osadnicy Narodziny Imperium: Amazonki

Ocena 

Stwórz własne Imperium Amazonek w najnowszej odsłonie gry Osadnicy: Narodziny Imperium.

95,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Osadnicy: Narodziny Imperium - Amazonki - trzeci duży dodatek frakcyjny, wkracza do świata Osadników: Narodziny Imperium wprowadzając unikatowy mechanizm deckbuildingu, który pozwoli zachowywać w talii konkretne karty i skupić się na interesujących nas kombinacjach!

Amazonki kładą bardzo silny nacisk na karty zapewniające "bonus za zbudowanie". Większość kart, którymi dysponuje ich frakcja, dostarcza nam dobro tylko i wyłącznie podczas zbudowania, a sam ich koszt bardzo często odnosi się tylko i wyłącznie do fundamentu.

Ta drobna zmiana wprowadza całkowicie nowy sposób postrzegania naszych budynków frakcyjnych. Amazonki są o tyle wyjątkową frakcją, że zawsze, gdy wykorzystują frakcyjny fundament jako koszt budowy dla innej karty, zamiast odrzucać wykorzystaną kartę, wtasowujemy ją z powrotem do swojej talii frakcyjnej.

W nasze ręce zostaje również oddana możliwość odrzucania kart z talii, dzięki czemu będziemy w stanie kontrolować to, czym dysponujemy. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na kilku kartach, które pozwolą zdobyć nam dużą liczbę punktów zwycięstwa.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Osadnicy Narodziny Imperium.

Szczegóły produktu
Portal
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG: Hidden Fates - Elite Trainer Box

Osadnicy Narodziny Imperium: Amazonki

Stwórz własne Imperium Amazonek w najnowszej odsłonie gry Osadnicy: Narodziny Imperium.

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku