Wydarzenia

Turniej Wehikuł Czasu Pokemon Prerelease Paldea Evolved

Czytaj więcej..

września 23, 2023  Do  września 23, 2023
Turniej Star Wars Shatterpoint w Pegazie

Czytaj więcej..

października 8, 2023  Do  października 8, 2023
Turniej Multi WPN Qualifier Ghent Belgium w Bydgoszczy w Centrum gier Pegaz

Czytaj więcej..

października 21, 2023  Do  października 22, 2023
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz

Boarding Patrol: Agents of the Imperium

5011921210152
Ocena 

Zestaw do Warhammera 40.000

425,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wśród tajemniczych i złowrogich organizacji Imperium są budzący postrach Lordowie Inkwizycji, eklektyczni Nieuczciwi Handlarze i doświadczeni zabójcy z Officio Assassinorum. Znani pod wspólną nazwą Agenci Imperium, służą Imperatorowi poprzez przebiegłość, przebiegłość lub, jeśli wymaga tego sytuacja, całą potęgę militarną Imperium.

Boarding Patrol: Agents of the Imperium zapewnia zrównoważoną siłę elitarnych wojowników, idealnie nadających się do zabijania wrogów Imperatora w grach Warhammer 40,000 – zwłaszcza w gęstych i śmiercionośnych misjach Abordażu opisanych w serii Arks of Omen – i uratuje cię pieniądze w porównaniu do kupowania pojedynczych zestawów.

 

Elucidian Starstriders prowadzą tę ekspedycję, na czele której stoi Zbuntowana Handlarka i jej koteria wyspecjalizowanych towarzyszy – Egzekutor Kultu Śmierci, Adept Rejuvenat i Lectro-Maester. Na jej usługach jest banda uzbrojonych Pustek-at-Arms z wiernym Canidem, a także dwa oddziały ciężko uzbrojonych i opancerzonych Breacherów Imperialnej Marynarki Wojennej wraz z ich robotami wspierającymi. Prawdziwy mięsień pochodzi od Eversor Assassin zarekwirowanego przez Rogue Trader, który szarżuje w stanie hiper-inżynieryjnej, palącej wściekłości.

  

Ten zestaw zawiera:

  • 1x Zabójca Eversor
  • 10x Elucydiańskich Gwiezdnych Biegaczy
  • 20x Breachers Imperial Navy z 2x jednostkami CAT i 2x Gheistskulls

 

To pudełko może być używane do składania różnych jednostek – zalecana konfiguracja dla gier akcji na abordaż to Cartographica Rogue Trader, pięciu Voidsmen-at-Arms, dwie 10-osobowe jednostki Imperial Navy Breachers i Eversor Assassin.

Wszystkie modele są dostarczane z odpowiednimi podstawami. Te miniatury są dostarczane niepomalowane i wymagają złożenia - zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel Color.

Zasady grania w planszowe gry akcji Warhammera 40,000 można znaleźć w dodatku Arks of Omen: Abaddon. Dodatkowe zasady dla Agentów Imperium w grach Abordaże można znaleźć w Arks of Omen: The Lion.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921210152

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
10+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Boarding Patrol: Agents of the Imperium

Boarding Patrol: Agents of the Imperium

Zestaw do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku